دسته بندی ها

مجموعه فیلمهای هری پاتر دوبله فارسی

 • امتیاز منفی
 • 0
 • امتیاز مثبت
توسط : admin    تاریخ : 27 بهمن 1395    بازدید : 88

مجموعه فیلمهای هری پاتر

نام فیلم : مجموعه فیلمهای هری پاتر

محصول : بریتانیا - ایالات متحده آمریکا

کارگردان : کریس کلمبوس (۱و۲) - آلفونسو کوارون (۳) - مایک نیوول (۴) - دیوید یتس (۵ تا ۸)

مدت زمان : ۱۱۷۹ دقیقه

سال انتشار : ۲۰۰۱ تا ۲۰۱۱

بازیگران : دنیل رادکلیف - روپرت گرینت - اما واتسون

خلاصه سریال:
« مجموعه فیلمهای هری پاتر » فیلم‌هایی انگلیسی-آمریکایی هستند، بر اساس کتاب‌های هری پاتر و با همان نام‌های کتاب ساخته شده‌اند. نویسنده این کتاب‌ها، جوآن «جو» رولینگ که بیشتر با نام جی. کی. رولینگ (به انگلیسی: J. K. Rowling) است، نوشته شده است. او امتیاز ساخت فیلم را در سال ۱۹۹۹ به شرکت برادران وارنر با قراردادی بالغ بر یک میلیون یورو فروخت. از نکات قابل توجه این قرارداد، اصرار جی.کی. رولینگ بر استفاده از بازیگران انگلیسی در این فیلم‌ها است.

مجموعه فیلمهای هری پاتر دوبله فارسی

این فیلم که براساس کتاب‌های داستانی هری پاتر نوشته شده، داستان پسر نوجوانی به نام هری پاتر است که در زمان تولدش، جادوگر شیاطین به نام ولدمورت، مادر و پدر جادوگرش را به قتل رسانده است. داستان این هشت فیلم، دشمنی‌ها و جنگ‌های او و ولدمورت است.

در سال ۲۰۱۲، هشت‌گانه فیلم‌های هری پاتر، به پرفروش‌ترین سری فیلم‌های تاریخ با فروشی بالغ بر بیشتر از ۷٫۷ میلیارد دلار رسید. در کل ۸ فیلم از داستان هری پاتر ساخته شده است که تمامشان جزء ۵۰ فیلم پرفروش تاریخ هستند. همچنین آخرین فیلم هری پاتر با نام هری پاتر و یادگاران مرگ - قسمت دوم، چهارمین فیلم پرفروش تاریخ است.

۸ فیلم کامل هری پاتر در یک مجموعه
کارگردان کریس کلمبوس (۱و۲)
آلفونسو کوارون (۳)
مایک نیوول (۴)
دیوید یتس (۵ تا ۸)
تهیه‌کننده دیوید هیمن (۱ تا ۸)
کریس کلمبوس (۳)
مارک رادکلیف (۳)
دیوید بارون (۵ تا ۸)
جی. کی. رولینگ (۷ و ۸)
نویسنده جی کی رولینگ (کتاب‌ها)
استیون کلاوز (۱ تا ۴ و ۶ تا ۸)
مایکل گلدنبرگ(۵)
بازیگران دنیل رادکلیف
روپرت گرینت
اما واتسون
موسیقی جان ویلیامز (۱٬۲٬۳)
پاتریک دویل (۴)
نیکلاس هوپر (۵٬۶)
الکساندر دسپلات (۷)
فیلم‌برداری جان سیل (۱)
راجر پرت (۲ و ۴)
مایکل سرسین (۳)
اسلاوومیر ایدزیاک (۵)
برونو دل‌بونل (۶)
ادواردو سرا (۷ و ۸)
توزیع‌کننده برادران وارنر
تاریخ‌های انتشار
۲۰۰۱ تا ۲۰۱۱ (۱۰ سال)
مدت زمان
۱۱۷۹ دقیقه
کشور  بریتانیا
  ایالات متحده آمریکا
زبان انگلیسی
هزینهٔ فیلم $۱۱۵٬۵۰۰٬۰۰۰ (مجموعه ۸ فیلم)

جهت مشاهده توضیحات بیشتر کیلک کنید .اورجینال فیلمها

 

جهت مشاهده توضیحات بیشتر کیلک کنید . بازی های هری پاتر

هری پاتر و سنگ جادو

هری پاتر و سنگ جادو (به انگلیسی: Harry Potter and the Philosopher's Stone) (در آمریکا: Harry Potter and the Sorcerer's Stone) فیلمی فانتزی، محصول سال ۲۰۰۱ به کارگردانی کریس کلمبوس است که توسط شرکت برادران وارنر توزیع شد. این فیلم بر اساس کتابی با همین نام که نوشتهٔ جی. کی. رولینگ است، ساخته شده و نخستین فیلم از مجموعه فیلم‌های هری پاتر می‌باشد.

داستان

هری پاتر، یک پسر یتیمی است که توسط عمه و شوهر عمه خود بزرگ شده است. در سن یازده سالگی روبیوس هاگرید، مردی غول پیکر، از او دعوت می‌کند که به مدرسه جادوگری هاگوارتز بیاید. هم چنین به او می‌گوید که مادر و پدرش هم جادوگر بودند و به دست جادوگر شیاطین، لرد ولدمورت کشته شده‌اند. ولدمورت، اقدام به کشتن هری نیز کرده ولی موفق به این کار نشده است. به همین دلیل به هری لقب «پسری که زنده ماند» را داده‌اند. هری، اولین سالش را در مدرسه جادوگری هاگوارتز می‌گذراند و دوستان جدیدی به نام رون ویزلی و هرمیون گرنجر پیدا می‌کند. در همین سال گرفتار داستان سنگ جادو نیز می‌شود که داستان اصلی فیلم هم براساس همین سنگ است.

مجموعه فیلمهای هری پاتر دوبله فارسی

هری پاتر و تالار اسرار

هری پاتر و تالار اسرار (به انگلیسی: Harry Potter and the Chamber of Secrets) دومین فیلم از مجموعه فیلم‌های هری پاتر می‌باشد که محصول شرکت برادران وارنر سال ۲۰۰۲ است. این قسمت نیز بر اساس کتاب هری پاتر و تالار اسرار ساخته شده است. یکی از نکات قابل ذکر در این فیلم، آخرین حضور ریچارد هریس در نقش دامبلدور است.

داستان

هری، رون و هرمیون به هاگوارتز برای سال دومشان بازگشته‌اند و با چالش بیشتری مواجه شده‌اند. تالار اسرار باز شده است و دانش آموزان مجبور به ترک هاگوارتز می‌شوند. هری باید با سالازار اسلیترین (بنیان‌گذار تالار) روبه رو شود. او نیز مانند هری می‌تواند به زبان مار‌ها حرف بزند. در آخر او با لرد ولدمورت مواجه می‌شود که هری باید دفترچه خاطرات او را نابود کند.

 

هری پاتر و زندانی آزکابان

این فیلم به کارگردانی آلفونسو کوارون (به انگلیسی: Alfonso Cuarón) مکزیکی در ۳۱ ام می۲۰۰۴ اکران شد و کاندیدای دو جایزه یکی برای موزیک و دیگری جلوه‌های ویژه شد.

بعضی از رکوردهای این فیلم عبارت‌اند از: فروش ۲۰میلیون یورو در ۳ روز نخست اکران فیلم، مجموعاً ۹۰٫۳ میلیون یورو در ده روز اکران فیلم. در کل این فیلم با درآمد ۵۴۰ میلیون دلار کمترین درآمد را در بین سری فیلم‌های هری پاتر داشته‌است.

داستان

سال سوم هری در هاگوارتز شروع شده و او همراه دوستان خود به هاگوارتز بر می‌گردند. معلم جدیدی که به مدرسه اضافه شده است پروفسور لوپین است که معلم دفاع در برابر هنرهای تاریکی را درس می‌دهد. در همین سال سیریوس بلک یک قاتل فراری از زندان آزکابان فرار کرده است. به همین دلیل دیوانه سازهای زندان آزکابان به دنبال او هستند. پس از مدتی هری می‌فهمد که سیریوس پدرخوانده اش است. داستان این فیلم ارتباط سیروس و هری است.

جهت مشاهده توضیحات بیشتر کیلک کنید .اورجینال فیلمها

 

جهت مشاهده توضیحات بیشتر کیلک کنید . بازی های هری پاتر

هری پاتر و جام آتش

داستان

هری پاتر به پسری بالغ تبدیل شده است و به صورت غیرممکن در مسابقاتی که برای افراد بالای ۱۸ سال و فقط شامل سه شرکت کننده است، شرکت داده می‌شود ولی او به طور اسرار آمیزی بعنوان نفر چهارم در مسابقه حضور می‌یابد و…

مجموعه فیلمهای هری پاتر دوبله فارسی

فیلم هری پاتر و محفل ققنوس

داستان

هری با محفلی آشنا می‌شود که به صورت مخفی برای مقابله برای لرد ولدمورت بوجود آمده بود و…

فیلم هری پاتر و شاهزاده دورگه

داستان

هری پاتر به صورت اتفاقی کتابی را پیدا می‌کند که در آن جزئیات بهتر و دقیق تر نسبت به بقیه کتاب‌ها می‌باشد، او می‌یابد که کتاب قبلاً متعلق به فردی بوده که خود را شاهزاده دورگه می‌خوانده، او سپس متوجه می‌شود که شاهزاده دورگه در واقع…

فیلم هری پاتر و یادگاران مرگ - قسمت اول

هری پاتر ویادگاران مرگ - قسمت اول (به انگلیسی: Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 1) عنوان هفتمین فیلم از مجموعهٔ فیلم‌های هری پاتر است که سال ۲۰۱۰ اکران شد.

داستان

ولدمورت قوی تر شده و قدرتش در حال رشد است. در حال حاضر وزارت سحر و جادو و هاگوارتز در کنترل اوست. هری، رون و هرمیون تصمیم گرفته‌اند کار دامبلدور را به پایان برسانند و بقیه جان پیچ‌ها را پیدا کنند تا ولدمورت را شکست بدهند. اما برای این ۳ نفر و بقیهٔ دنیای جادوگری امید کمی باقی‌مانده است.

فیلم هری پاتر و یادگاران مرگ - قسمت دوم

صحنه‌های آخر فیلم در ۱۲ سال بعد

هری پاتر و یادگاران مرگ - قسمت دوم (به انگلیسی: Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 2) عنوان قسمت دوم از هفتمین و آخرین فیلم مجموعهٔ فیلم‌های هری پاتر است که در تاریخ ۱۵ ژوئیه ۲۰۱۱ اکران شد. این فیلم بر اساس کتاب هری پاتر و یادگاران مرگ نوشته و کارگردانی آن برعهده دیوید یتس است. این فیلم هشتمین و آخرین فیلم از سری فیلم‌های هری پاتر است که فیلم‌نامه‌اش توسط استیو کلاوز نوشته شده و تهیه‌کنندگانش دیوید هیمن، دیوید بارون و رولینگ بوده‌اند.

داستان

این فیلم که ادامه داستان هری پاتر و یادگاران مرگ - قسمت اول است، جنگ بین هری پاتر و دشمنش ولدمورت در مدرسه هاگوارتز را نشان می‌دهد که هری باید بقیه جان پیچ‌ها را نابود کند تا بتواند ولدمورت را شکست دهد. در صحنه‌های آخر فیلم هری با چوبدستی اش ولدمورت را پس از نابودی تمام جان پیچ‌های شکست می‌دهد.

 

جهت مشاهده توضیحات بیشتر کیلک کنید .اورجینال فیلمها

 

جهت مشاهده توضیحات بیشتر کیلک کنید . بازی های هری پاتر

 

مشخصات فنی تصاویر محصول کاتالوگ راهنما
محصولات مشابه
نظرات مشتریان
 • نام :
 • ایمیل :
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
 • کد را وارد کنید : عکس خوانده نمی شود

راههای تماس با ما